Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Ritvars, Oskars, Anvars

23.septembrī notika Olimpiskā diena Neretā. 8.50 aktu zālē notika tikšanās ar soļotāju Agnesi Pastari - Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieci. Vēlāk 1. -12. klasei notika vingrošana un sporta aktivitātes angārā. Pareizu vingrošanu redzējām videoklipā, vingrojumus atkārtojām. Varēja kārtīgi izvingrināt kājas, rokas, sānus, galvu un plecus. Pēc vingrošanas notika stafetes ar volejbola elementiem starp klasēm. Piemēram, 5.-7. klašu grupā pirmajā stafetē bija jāsadalās divās kolonnās, kas nostājās viena pret otru aiz norādītām līnijām. Pēc signāla izpildīja volejbola piespēles viena grupa otrai. Tas, kurš izpildījis, stājās beigās. Uzvarēja tā klase, kurai bija vairāk piespēļu 3 minūtēs.

Jēkabs Kalniņš,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
7. klases skolnieks

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi