Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs

    Šodien svētki – svētki Latvijai, svētki visiem latviešiem un svētki arī man!

Latvijai tā ir 98. dzimšanas dienas jubileja, latviešiem svētki tāpēc, ka mēs atkal un joprojām varam svinēt tos savā brīvajā, skaistajā Dzimtenē! Bet man tie ir svētki tāpēc, ka es kopā ar saviem skolas biedriem varu piedalīties burvīgajā svētku koncertā, kas notika mūsu skolā.


    Ar lielu prieku gan lielie, gan mazie skolēni dziedāja, spēlēja, dejoja un skaitīja dzejoļus Latvijai viņas dzimšanas dienā.
Korim visspēcīgāk izskanēja dziesma „Saule, Pērkons, Daugava”. Tik mīļi un izjusti savu dzejoli skaitīja mazā Elīna Regute. Man vismīļākā no visa svētku repertuāra bija Imanta Kalniņa dziesma ”Piena ceļš” ansambļa un ģitāristu izpildījumā. Novēlu, lai katrs, to izpildot vai klausoties, aizdomājas un saprot, ka mums visiem laimīgā zeme vienmēr būs tikai Latvija – mūsu Dzimtene.
    Paldies mūsu skolotājiem un direktorei par viņu lielo darbu un palīdzību, sagatavojot svētku koncertu!

 

Amanda,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas
7. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi