Vārda dienu šodien svin: Velta, Velda

19. oktobrī pirms rudens brīvlaika Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā norisinājās Rudens talka, kurā piedalījās skolas kolektīvs.
Rudenī lapas krīt viena pēc otras, un tāpēc visi devās skolas apkārtnē, lai kopā veiktu kādu labu darbu, čakli strādājot un sakopjot skolas apkārtni.
Mans uzdevums bija intervēt dažus skolēnus un kādu skolotāju par Rudens talku. Tika apjautātas divas meitenes no 8. klases (Žaklīna Staltmane un Dana Fedotova) un vēstures skolotāja Lija Saldovere.
Krista: Kas ir ‘’Rudens talka’’?
Dana: Tā ir vides sakopšana, šajā gadījumā - skolas teritorijas uzkopšana.
Krista: Vai skolas apkārtnes sakopšana ir ļoti nozīmīga jums?
Skolotāja Lija: Ļoti, it īpaši skolēniem, jo tā ir darba audzināšana, bērni pierod pie darba, iemācās strādāt.
Žaklīna: Jā, tā ir nozīmīga, ir labāk uzturēties tīrā, sakoptā vidē.
Krista: Vai jūs tajā piedalāties ar prieku vai tomēr jums tā netīk? Vai tā ir vajadzīga vai nav?
Skolotāja Lija: Ar ļoti lielu prieku, katru gadu nevaru sagaidīt Rudens talku, prieks tajā ir piedalīties!
Dana un Žaklīna: Ar prieku, neatsakāmies to darīt, jo tomēr mēs darām labu darbu. Rudens talka noteikti ir vajadzīga.
Krista: Vai skolēniem būtu tajā jāpiedalās?
Žaklīna: Domāju, ka būtu vajadzīga, jo skolā un tās apkārtnē mēs uzturamies, šeit mēs pavadām ļoti daudz laika.
Krista Vavere,
10 . klases skolniece