Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

19. aprīlī mēs, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 9. klases skolēni un mūsu skolas direktore, šobrīd arī klases audzinātāja, Laima Grebska, devāmies mācību ekskursijā uz loģistikas uzņēmumu BEWESHIP un uz laipām Lielajā Ķemeru tīrelī.


Uzņēmums OY BEWESHIP AB radies Somijā 1957. gadā. SIA “Beweship Latvia“ ir dibināts 1998. gadā. Jau 20 gadus Iluta Grebska ir šī uzņēmums vadītāja, kas ir mūsu skolas absolvente. Tas ir veiksmīgs loģistikas uzņēmums, kas nodarbojas ar kravu pārvadāšanu visā pasaulē.
BEWESHIP uzņēmumā ne tikai uzzinājām kā izveidot, vadīt veiksmīgu uzņēmumu, bet arī uzklausījām dažu veiksmīgu darbinieku dzīvesstāstus. Piemēram, kā policiste kļuva par uzņēmuma vadītāju, kā jūrnieks kļuva par gaisa un jūras kravu transportēšanas vadītāju, kā sporta treneris kļuva par Eiropas un Skandināvijas kravu transportēšanas vadītāju. Šie dažādie cilvēki ar dažādajiem dzīvesstāstiem ļoti iedvesmoja, es domāju, ne tikai mani. Viņi likās kā ģimene, kā lielisks kolektīvs. Lai dzīvē sasniegtu augstus mērķus, mēs kopā vienojāmies pa moto – nekad nepadodies.
Ķemeru tīrelī iepazinām cilvēka darbības neskartu augsto sūnu purvu. Lielais Ķemeru tīrelis ir viens no lielākajiem sūnu purviem Latvijas piekrastē. Tā platība ir 5000 ha. Purva vecums ir ap 8000 gadu. Tam ir raksturīgs iegarenu ezeriņu jeb akaču labirints, kas tam piešķir īpašu ainaviskumu.
9. klases skolniece Monta Apeināne

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi