Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Haralds, Almants

“Vai gribi dzīvē kaut ko sasniegt? Gribi būt slavens un bagāts? Gribi būt nereāli labs fotogrāfs, rakstnieks, youtuberis vai prezidents? Kā to izdarīt? Vienkārši - saņemies un dari vairāk nekā no tevis prasa. Vairāk nekā OK vai “norm”. Tikai OK nav OK. Pamēģini - uzreiz redzēsi, ka paveras visas iespējas un visa pasaule ir tavējā.Tāpēc tieši tagad - pacel acis no telefona ekrāna, piecelies no dīvāna un sāc darīt!”1 tā jau 12. reizi tika uzrunāti Latvijas skolēni. 

“ZZ Čempionāts” tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem, ar kuru 2018. gads apmeklētības ziņā varēs sacensties tikai Dziesmu un deju svētki. Kāpēc? Fināls notika 3 klašu grupās, katrā no Fināliem piedalījās vismaz 1500 skolēnu!
Skolēni šogad tika pārsteigti ar Pusfināla posma koncepciju, tas bija digitāls. Digitālais Pusfināls norisinājās 1 mēnesi, paredzot uzdevumu saņemšanu interneta vidē. Visi uzdevumi nebija jāpilda digitāli. Pusfinālistiem bija jādarbojas arī fiziski, taču digitāli tika iesūtīti izpildītie uzdevumi. Tas nebija viegls darbs, jo prasīja ne vien daudz laika, bet arī vēlmi visiem kopā to paveikt.
Katram skolēnam individuāli bija jāizpilda 3 uzdevumi: Digitālais mēmais šovs un “Durex” tests. Klasei kopā bija 4 uzdevumi: elektrodrošības memes, radoši parādi lauvu, Fizmix eksperiments, jāparāda, ka TELE 2 ir plašākais tīkls Latvijā. 4. uzdevums - Klases ceļš uz finālu – bija visradošākais un tajā bija jāiegulda visvairāk laika. Jāuzņem selfijs, kurā parādīts klases vienotais apģērbs. Jāparāda, ar ko mēs lepojamies savā skolā. Jāizveido savas klases karogs. Jāuzņem foto ar klases faniem. Jāparāda, kā pārsteigs klases audzinātāju.
Negāja viegli, taču no 4 Neretas Jaunsudrabiņa vidusskolas klasēm (7., 8., 10., 11. klase), kas bija saņēmušas apstiprinājumu pildīt Fināla uzdevumus, uz Finālu tika uzaicinātas 3 klases. 8. klases skolēni ar audzinātāju Ludmilu Kolpakovu uz “ZZ Čempionāta 2018” Finālu brauca 25. maijā. 10. klases skolēni ar audzinātāju Daci Kronīti un 11. klase (audzinātāja Sarmīte Sniķere) ar sporta skoltāju Mairi Dzeni uz Ropažiem devās 26. maijā.
Šī diena būs tā, kas noteikti skolēniem paliks atmiņā kā viena no spilgtākajām skolas laiku atmiņām, jo tādu kopības sajūtu saņemam tikai tad, ja skolēni savu varēšanu apvieno ar vēlmi darīt visu klases labā. Skolēni atzīst, ka “ZZ Čempionāts 2018” bija visspilgtākais notikums mācību gada laikā.
Paldies skolai par finansiālo atbalstu, lai nokļūtu Ropažos un mājup! Paldies visiem tuvajiem cilvēkiem, kas palīdzēja Fināla uzdevumu izpildē un gaidīja mājās!
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10. klases audzinātāja
1 https://www.zzcempionats.lv/par-zz-cempionatu/kas-ir-zz-cempionats

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi