Vārda dienu šodien svin: Hedviga, Helvijs, Eda

3. aprīlī Jelgavā norisinājās Zemgalas novada Skolēnu skatuves runas konkurss. Tajā piedalījās 57 skolēni no 29 skolām. No Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas uz 2. kārtu brauca 6 skolēni, kas 1. kārtā ieguva augstāko vai 1. pakāpi. Visos novados līdz 12. aprīlim ir notikuši 2. kārtas konkursi.

Pirmklasnieki šādā konkursā piedalās pirmo gadu. Mūsu Arnim Jakovčikam tika iegūta augstākā pakāpe (48,17 punkti). Arnim un vēl vienai meitenei no Rīgas ir augstākie punkti 1. klašu grupā. Tas priecē!

Kristers Pavliņš un Daniels Niks Andersons jau vairākus gadus piedalās šajā konkursā, abi zēni arī ieguva augstāko pakāpi. Zemgales novadā kopā 13 skolēni ieguva augstāko pakāpi.
Dominiks Kippari, Elīna Regute un Trīna Pavloviča par savu uzstāšanos ieguva 1. pakāpi.
  Konkursa 3 . kārta ir Skolēnu skatuves runas fināls, tas notiks 3. maijā Rīgas Latviešu biedrības namā. Uz to izvirza augstāko pakāpi ieguvušos dalībniekus, tātad Arni, Kristeru un Danielu Niku.
Lai skolotājas Aijas Kalnāres sagatavotajiem zēniem veiksmīga konkursa 3. kārta!
Dace Kronīte,
Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja