Vārda dienu šodien svin: Līva, Līvija, Andra

7. klases skolēni piedalījās Zemkopības ministrijas, AS “Latvijas Valsts meži” un Latvijas Kokrūpniecības federācijas rīkotajā konkursā “MŪSU MAZAIS PĀRGĀJIENS”. Konkursa moto “Kas kaitēja nedzīvot diža meža maliņā”.
Konkursa uzdevums: izpētīt bērza daudzveidīgo izmantošanu Latvijā un pasaulē. Skolēni iesaistījās interesantās un izzinošās aktivitātēs.
1. Ekskursija Neretas aptieku, lai izpētītu bērza izmantošanu medicīnā.
2. Ekskursija uz Kalsnavas arborētumu, lai izpētītu bērzu daudzveidību un īpatnības.
3. Ekskursija uz Kalsnavas Kokaudzētavas iecirkni, iepazīstot bērzu audzēšanu siltumnīcās un sēklu apstrādi kaltē.
4. Piedalīšanās radošajās darbnīcas Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā “Silava”.
Konkursā mūsu skolas 7. klases skolēni ieguva godalgoto 2. vietu valstī un naudas balvu 450 eiro klases ekskursijai.
Paldies klases audzinātājai Egijai Apiņai par atbalstu!